بلاگ

روش های مناسب برای ست کردن کیف و کفش خانم ها

ست کردن کیف و کفش خانم ها

روش های مناسب برای ست کردن کیف و کفش خانم ها

خانم ها معمولا به دنبال یافتن راه هایی برای زیباتر به نظر رسیدن هستند. در ایران استفاده از لباس های مناسب اولویت بالایی دارد. در بین پوششی که برای خانم ها وجود دارد، انتخاب کیف و کفش زیبا بسیار مهم است. اما چگونه کیف و کفش هایمان را ست کنیم که جذابیت بیشتری داشته باشیم؟

گاهی مواقع پیش می آید شما کیف و کفش زیبایی دارید که با هم ست نیستند ولی دوست دارید با یک ترکیب لباس، آنها را استفاده کنید. در این مقاله روش های مناسب برای ست کردن کیف و کفش خانم ها را بیان خواهیم کرد.

برای ست کردن کیف و کفش به چه نکاتی توجه کنیم؟

قبل از هر موضوعی به ترکیب استایل خود توجه نمایید یعنی اینکه می خواهید تیپ کلاسیک بزنید یا تیپ اسپرت؟

ست کردن با ترکیب رنگ ها در یک تناژ

برای ست کردن کیف و کفش می توانید از ترکیب رنگ هایی که در یک طیف قرار دارند استفاده کنید. مثلا رنگ سفید با شیری یا کرم روشن

این ترکیب رنگ برای ست کردن، یک هارمونی زیبایی به تیپ و استایل شما می دهد.

ست کردن کیف و کفش با ترکیب رنگی سفید و کرم

ست کردن با رنگ های متضاد

زمانی که زنگ های جیغی از کیف و کفش دارید می توانید با هم ست کنید. مثلا رنگ سرخابی با آبی و یا رنگ قرمز با سبز!

برخی از رنگ ها در عین اینکه تضاد هم می باشد، یک زیبایی خاصی را به استایل شما می بخشد. حتما این روش را در ست کردن استفاده نمایید.

ست کردن با استفاده از یک المان مشترک

برخی اوقات ممکن است یک لباس کیف و کفش داشته باشید که کمی شبیه هم باشند. مثلا یک کیف زرد دارید و یک کفش که ترکیبی از طوسی و زرد است. می توانید با اضافه کردن یک بند کوچک زرد به کیفتان این دو را با هم ست کنید و استفاده کنید. در اینگونه ترکیب رنگ ها اگر کمی سلیقه به خرج دهید می توانید واقعا بدرخشید.

برای انتخاب کیف و کفش حتما به استایل خود توجه کنید که می خواهید تیپ کلاسیک و رسمی داشته باشید، یا تیپ اسپرت و یا تیپ مجلسی و مهمانی؟

کیف و کفش می تواند کل تیپ شما را تغییر دهد. مثلا با یک تیپ رسمی که مانتو شلوار سرمه ای است نمی توانید یک کیف و کفش قرمز ست کنید!

یا با یک مانتو وشلوار رسمی نمی توانید کوله پشتی استفاده نمایید.

اگر به این موارد توجه کنید می توانید یک استایل زیبا داشته باشید.

برای خرید کیف، ابتدا سایر لباس های خود را انتخاب کنید و سپس ببینید چه مدل کیفی با آن ترکیب بهتر است ست شود. خرید کیف و کفش را تقریبا به مرحله آخر بگذارید تا بتوانید یک انتخاب خوبی برای خرید کیف داشته باشید.

فروشگاه آلای شیک با فروش کیف های دخترانه و زنانه، با کیفیت های بینظیر شما را یک بانوی زیبا جلوه می دهد.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *